Aktuality

Slunovrat na Fuzgruntech

00.00.0000

 Přátelé, kamarádi, drazí hosté,

již po čtvrté pořádáme v půli června akci spojenou s otevíráním léta, výroční oslavou otevření našeho vinařského dvora, vínem a rožněním čuníka. Příhodně to vychází plus-mínus na letní slunovrat. 

A tak bychom Vás i letos na tuto akci rádi pozvali. V sobotu, 19.6. od 17:00, hraje cimbálová muzika Cimballica, budou se podávat rožněné kýty a pít dobré víno. 

Vstupné 200,- 
Rezervace NUTNÁ
na tel: 606 082 252

Bez ohlášení pozdního příchodu rezervace propadá v 17:10.

 

Těšíme se na Vás
Vaši Fuzgrunti
 

Otevření zahrádky

01.00.0000

11.05.2020 

Přátelé, kamarádi, drazí zákazníci,

po nekonečných týdnech, kdy sme si mohli dat pohárek, nebo zakrojit špeku akorát doma, konečně otevíráme Vinařský dvůr Fuzgrunty i pro posezení.

Má to pořád svoje háčky, jako že musíte sedět od cizích lidí aspoň na délku motyky, nebo že si musíme všichni dezinfikovat ruce při vstupu, ale to jsou už jen drobnosti. Hlavně že se zase budeme moct vidět, popovídat si s váma a hlavně pit víno.

Od toho nám bylo dáno, aby se pilo.

Vaši Fuzgrunti

Akce plánované, neplánované a zrušené

01.00.0000

03.06.2020 

Přátelé, kamarádi, drazí zákazníci,

uplynulé měsíce byly všelijaké, proto se nějaké plánování dopředu moc nehodilo. Teď už se ale ve spoustě věcí udělalo jasno. Na co se tedy můžete v našem Vinařském dvoře těšit?

Začne to už brzy, 20.6. To Vás srdečně zveme na Slunovrat na Fuzgruntech. Symbolické otevření léta, cimbálka, rožněné selátko, spousta vína, zpěvu a dobrých lidí.

Po celé prázdniny potom budou opět probíhat Úterní večery s cimbálem. Těšit se můžete na cimbálové muziky Ladislava Beneše a Notečka.  

Nakonec jedna špatná zpráva. Kvůli všemu co se ve světě děje, se letos obec rozhodla, že nebude pořádat Hodové tůlání po Pulgárských sklepech a tradiční krojované Hody. 
Na Fuzgruntech si tedy alespoň opět opečeme selátko, zaspíváme s cimbálkou a možná i postavíme máju. Ty prázdniny je přece potřeba nějak zakončit, že ano.

Vzáří se pak ještě můžete těšit na Vinobraní na Fuzgruntech. 19.září nám opět zahraje cimbálová muzika, další pašík padne za vlast a snad už bude i burčák.

Čeká nás toho hodně, snad nám pomůžete si ty akce užít.

Těšíme se na Vás
Vaši Fuzgrunti

 

Úterní večery s Cimbálem

01.00.0000

25.6.2020

 Přátelé, kamarádi, drazí zákazníci, milý hosté,

tradice jsou krásná věc a hlavně něco, co se snažíme budovat. Proto se o letošních prázdninách můžete každé úterý odpoledne/večer těšit na posezení s Cimbálovou muzikou. Ti kterým žilami proudí divočejší krev, si mohou samozřejmě i zatančit. 
Vína bude dost, k zakousnutí se přirozeně také něco najde a možná že se bude i grilovat.

Prosíme, na cimbálový večer je nutno udělat rezervaci. 
Těšíme se na Vás

Vaši Fuzgrunti

Nové webové stránky

20.06.2018

V červenci 2018 jsme spustili tyto nové webové stránky, na kterých najdete aktuální informace za našeho vinařství i Vinařského dvora. Také si můžete objednat víno prostřednictvím našeho malého e-shopu.

Cimbálové večery na Fuzgruntech

04.02.2019

 Přátelé, kamarádi, drazí zákazníci a hosté.

Dlouho se na aktualizace našich stránek nesáhlo, ale věřte, že to není tím, že by nebylo o čem psát, nebo bychom snad ani nechtěli. Spíš pracovní i soukromé vytížení zapříčinilo tento nedostatek. Dnes bych ho ale rád napravil. A to pozvánkou.

Po celý červenec a srpen 2019 Vás srdečně zveme do našeho Vinařského dvora Fuzgrunty na ,,Úterní cimbálové večery s cimbálkou Notečka." Bližší a hlavně přesnější informace budou k dispozici již brzy. 

Otevíráme!!!

28.03.2019

 Přátelé, kamarádi, drazí zákazníci,

právě tento víkend, pátkem 29.3. otevíráme náš Vinařský dvůr Fuzgrunty. Nová vína už se v lahvích nemohou dočkat, až je někdo otevře a vychutná, škvarková pomazánka i sýry přijdou také. Už chybíte jen Vy.

Těšíme se na Vás

Prosíme o pomoc

28.03.2019

 Drazí zákazníci, kteří si od nás objednáváte víno na základě emailu, který rozesíláme. Poslední dobou se nám množí stížnosti, že přestáváme rozesílat nabídky. 

Není to tak, nabídku posíláme stále. Je ale velice pravděpodobné, že Vám email padá do spamu. Jelikož posílám tyto maily hromadně, jsou na mě mnohé mailové programy alergické a automaticky zprávy od nás končí v nevyžádané poště.

Prosím tedy Vás všechny, kteří máte pocit, že jsme na vás s rozvozem zapoměli. Podívejte se v emailu do kolonky spam, jestli tam náhodou zpráva od nás není. Pokud ano, nezapomeňte ji označit ,,NENÍ SPAM" aby vám příště dorazila již v pořádku.

Děkuji

Tomáš Valluch

Mladá vína

11.11.2019

 Symbolicky právě dnes, na svatého Martina, přidávám několik nových fotografií. Převážně z lahvování letošních mladých vín a přípravy na něj. Mladé Fuzgrunty, což je naše značka, pod níž nabízíme mladá vína, jsou již k mání v eshopu. 

Tomáš Valluch

Změny v krizi

16.03.2020

 Přátelé, kamarádi, drazí zákazníci.

Ani nám se nevyhýbají omezení daná opatřeními proti koronaviru.
Proto až do odvolání není možné vinařský dvůr Fuzgrunty navštívit jinak, než za účelem nákupu lahví s sebou, bez vstupu do provozovny. Jsme tu každý den, od 10:00-16:00, případně po tel. domluvě i jindy. 

Ubytování je až do odvolání mimořádného stavu uzavřeno uplně, případné rušení rezervací budeme řešit průběžně, až to jak se říká, ,,bude aktuální." 

E-shop zatím funguje bez omezení, v plném rozsahu. 

 

děkujeme za pochopení

Vaši Fuzgrunti

Slunovrat na Fuzgruntech 2022

14.06.2022

Přátelé, kamarádi, drazí hosté,

již po páté pořádáme v půli června akci spojenou s otevíráním léta, výroční oslavou otevření našeho vinařského dvora, vínem a rožněním čuníka. Příhodně to vychází plus-mínus na letní slunovrat. 

A tak bychom Vás i letos na tuto akci rádi pozvali. V sobotu, 18.6. se budou po celý den podávat rožněné kyty, od 18:00, hraje k poslechu i tanci cimbálová muzika Notečka.


Vstupné 200,- 
Rezervace NUTNÁ
na tel: 606 082 252

Bez ohlášení pozdního příchodu rezervace propadá v 18:10.

 

 

Těšíme se na Vás

Vaši Fuzgrunti

www.penzionfuzgrunty.cz na Facebooku
TOP